poniedziałek, 6 maja 2013

Naturalna Droga

WITAJ :D
Cieszę się, że już tu jesteś. Nazywam się Angelika, jestem osobą poszukującą swojej naturalnej drogi. Drogi pełnej zdrowia, szczęścia, witalności, drogi w zgodzie z włąsnym sercem i sumieniem. Jestem tutaj po to, byśmy razem mogli budować nasze Naturalne Drogi, wspólnym połączeniem energetycznym zdziałamy znacznie więcej.  Pragnę nadać siłę mojemu słowu, by przedarło się do świadomych i otwartych ludzi.
Ostatnio rynek oszalał przez nowy super- ekstra trend: Ekologiczny styl życia. Marketningowe produkty mianem naturalnych przewracają nam w głowach: kosmetyki, ekologiczne warzywa i owoce, naturalne środki czystości, suplementy… wszystko brzmi ekskluzywnie, a nasza poszerzająca się świadomość ekologiczna motywuje nas do dokonywania nturalnych wyborów. Nie ma w tym nic złego, bo im więcej ludzi z pragnieniem życie w zgodzie naturze tym szybciej znajdziemy się-” w domu”. Człowiek chcąc przechytrzyć naturę- podrobionym jedzeniem, dewastacją naturalnych ekosystemów, budowanie fabryk- niszczących powietrze, którym oddychamy, znaieszczyszczył naturalne zbiorniki wody… dużo tego … wszyscy wiemy jak to wygląda. Prawa natury jednak są nieubłagane, przez nasze zuchwalstwo obruciła się przeciwko nam- a my zaczeliśmy chorować, cierpieć na wszelakie dolegliwości trawienne, skórne, nasze organy nie pracują prawidłowo, wygląd wielu osób nie oszukujmy się- odbiega od przyjętych standardów piękna.
Moim celem: jest pomału wprowadzać w życie zmiany, które pomoga nam znów zharmonizować się z naturą, zbalansować z własnym ja, zjednoczyć ciało, umysł i duszę. Dlaczego? Bo nie tylko nad zdrowiem  i urodą będziemy pracować. Będziemy tu poruszać też tematy świadomości, duszy, serca, otwarcie się na własny cel i sens życia. Tym jest właśnie naturalna droga- zgodą na to kim jestem i życiem według tego co, nam służy. Pragnę abyśmy otwierali się na wiedzę i mądrość naszych serc, by czuć szczęście każdego nawet zwykłego dnia. A więc do dzieła :) Wszystko w naszych rękach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz