środa, 10 czerwca 2015

Jesteś Życiem.Czym jest prawdziwa miłość do siebie samego?
Jest samym życiem zakochanym w sobie, tylko z tego tytułu, że Istnieje. 
Jest Bogiem, który kocha swoje stworzenie. 
Sami jesteśmy bowiem swoimi własnymi dziełami.
Powstałymi na podobieństwo idealnego Boga.
Kochaj zatem, to co tworzysz, a gdy nie podoba Ci si co widzisz- zwyczajnie- ZACZNIJ tworzyć inaczej, swoim sercem i z miłością. Spójrz w innym kierunku, rozszeż swoje myślenie, poczuj że limity są tylko w umyśle. Ty jesteś stwórcą.  Nie przestawaj siebie kochać tylko dlatego, że wadliwie wytworzyłeś. To nie jest to czym jesteś, a kim byłeś. Wybacz to sobie, nikt Cię przecież nie uczył jak tworzyć poprawnie, sam do wszystkiego dochodziłeś. Nikt nie dał nam instrukcji jak wybierać dobrze. Wręcz przeciwnie od dziecka już starano Ci się wmówić, że to świat tworzy Ciebie, a nie na odwrót.
Nie czekaj już na łud szczęścia i dar od losu. Moc jest w Tobie, jesteś bowiem SAMYM ŻYCIEM, które jest tu by doświadczać SIEBIE SAMEGO. Cóż może być bardziej potężnego od potęgi ŻYCIA??? 2 komentarze:

  1. Moim zdaniem to trochę przesada - stawiać się na równi z Bogiem. Wszystko musi zachować swój porządek i my nie mamy prawa czuć się, jak stworzyciele. Owszem, każdy jest kowalem swojego losu, mamy wolną wolę itd., ale moim zdaniem porównanie się z Bogiem jest nie na miejscu. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo mi sie podoba ! rewelacja !

    OdpowiedzUsuń